Date Teams/Event Time Score Links
 
September
Sun. 24 at York # Final L, 107-61
Wed. 27 at Centennial # Final W, 74-64
Sat. 30 at Windsor # Final L, 92-68
 
October
Sun. 1 at St. Clair # Final L, 81-70
Fri. 6 at Redeemer # Final L, 106-71
Sat. 7 at Mohawk # Final L, 89-88
Fri. 13 vs. Niagara # @ Durham Final L, 84-77
Sat. 14 vs. Centennial # @ Durham Final L, 84-68
  vs. Centennial # @ Durham Final W, 85-77
Fri. 20 at George Brown Final L, 107-63
  at Georgian Final L, 100-93
  at Niagara Final L, 70-60
  at Fanshawe Final L, 89-66
Sat. 21 at Georgian Final L, 78-52
  at Fleming Final W, 82-70
  at George Brown Final L, 89-81
  at St. Lawrence (K) Final W, 105-85
  at Lambton Final L, 84-43
Sun. 22 at Durham 1:00 PM
  at Conestoga 3:00 PM
Tue. 24 at Durham 8:00 PM
Wed. 25 at Fleming 7:00 PM
  at U of T Mississauga 8:00 PM
Thu. 26 at Sheridan 8:00 PM
Fri. 27 at St. Lawrence (K) 8:00 PM
  at Georgian 8:00 PM
  at Sault 8:00 PM
Sat. 28 at Canadore 1:00 PM
  at Sault 2:00 PM
  at Loyalist 3:00 PM
  at Lambton 4:00 PM
  at Mohawk 8:00 PM
  at Algonquin 8:00 PM
Sun. 29 at La Cite 1:00 PM
  at Fleming 2:00 PM
  at St. Clair 3:00 PM
 
November
Thu. 2 at Sheridan 8:00 PM
  at Fanshawe 8:00 PM
Fri. 3 at Durham 7:00 PM
  at Conestoga 8:00 PM
  at Seneca 8:00 PM
  at Redeemer 8:00 PM
  at Loyalist 8:00 PM
  at Mohawk 8:00 PM
Sat. 4 at Canadore 1:00 PM
  at Centennial 3:00 PM
  at St. Lawrence (K) 3:00 PM
  at Seneca 4:00 PM
  at Redeemer 8:00 PM
  at Humber 8:00 PM
Sun. 5 at Centennial 1:00 PM
  at Niagara 2:00 PM
  at Humber 3:00 PM
Tue. 7 at Georgian 8:00 PM
Wed. 8 at Mohawk 8:00 PM
  at George Brown 8:00 PM
  at Conestoga 8:00 PM
  at Sheridan 8:00 PM
Thu. 9 at Niagara 8:00 PM
Fri. 10 at Algonquin 8:00 PM
  at Loyalist 8:00 PM
Sat. 11 at Mohawk 3:00 PM
  at U of T Mississauga 4:00 PM
  at Humber 4:00 PM
  at La Cite 7:00 PM
  at Algonquin 7:00 PM
  at St. Clair 8:00 PM
Sun. 12 at Canadore 1:00 PM
  at La Cite 1:00 PM
  at St. Clair 2:00 PM
Tue. 14 at Centennial 8:00 PM
  at Georgian 8:00 PM
Wed. 15 at Redeemer 8:00 PM
Thu. 16 at Humber 8:00 PM
Fri. 17 at Loyalist 7:00 PM
  at Sault 8:00 PM
  at Lambton 8:00 PM
  at George Brown 8:00 PM
Sat. 18 at La Cite 1:00 PM
  at St. Lawrence (K) 1:00 PM
  at Fleming 2:00 PM
  at Sault 2:00 PM
  at St. Clair 3:00 PM
  at Lambton 4:00 PM
  at U of T Mississauga 4:00 PM
Sun. 19 at Seneca 2:00 PM
  at St. Clair 3:00 PM
Tue. 21 at Durham 8:00 PM
Wed. 22 at Algonquin 8:00 PM
  at Conestoga 8:00 PM
Thu. 23 at Fanshawe 8:00 PM
  at Sheridan 8:00 PM
  at Seneca 8:00 PM
Fri. 24 at Sault 8:00 PM
  at Durham 8:00 PM
Sat. 25 at Sault 2:00 PM
  at Centennial 3:00 PM
  at Canadore 4:00 PM
  at Lambton 4:00 PM
  at U of T Mississauga 4:00 PM
  at Fleming 7:00 PM
Sun. 26 at Humber 3:00 PM
  at La Cite 5:00 PM
Tue. 28 at Sheridan 8:00 PM
Wed. 29 at George Brown 7:00 PM
  at Durham 8:00 PM
  at Conestoga 8:00 PM
  at Georgian 8:00 PM
  at Humber 8:00 PM
Thu. 30 at Fanshawe 8:00 PM
 
December
Fri. 1 at Redeemer 8:00 PM
  at Mohawk 8:00 PM
  at St. Lawrence (K) 8:00 PM
  at Algonquin 8:00 PM
Sat. 2 at La Cite 1:00 PM
  at Fleming 2:00 PM
  at U of T Mississauga 4:00 PM
Fri. 8 at Niagara 8:00 PM
 
January
Wed. 10 at Niagara 8:00 PM
Thu. 11 at Sheridan 8:00 PM
  at Lambton 8:00 PM
Fri. 12 at Fleming 7:00 PM
  at Niagara 8:00 PM
  at Seneca 8:00 PM
  at St. Clair 8:00 PM
  at Loyalist 8:00 PM
Sat. 13 at Lambton 3:00 PM
  at St. Lawrence (K) 3:00 PM
  at Humber 3:00 PM
  at Canadore 6:00 PM
Sun. 14 at St. Clair 4:00 PM
Tue. 16 at George Brown 8:00 PM
Wed. 17 at Centennial 8:00 PM
Thu. 18 at Mohawk 8:00 PM
Fri. 19 at Humber 8:00 PM
  at Redeemer 8:00 PM
Sat. 20 at Georgian 1:00 PM
  at Niagara 3:00 PM
  at Centennial 3:00 PM
  at Canadore 4:00 PM
  at Loyalist 4:00 PM
  at St. Lawrence (K) 4:00 PM
  at Sault 8:00 PM
Sun. 21 at Canadore 1:00 PM
  at St. Lawrence (K) 2:00 PM
  at Loyalist 2:00 PM
  at U of T Mississauga 2:00 PM
  at Sault 3:00 PM
Tue. 23 at Seneca 8:00 PM
Wed. 24 at St. Clair 8:00 PM
  at Niagara 8:00 PM
  at Durham 8:00 PM
Thu. 25 at Humber 8:00 PM
Fri. 26 at Centennial 8:00 PM
  at Algonquin 8:00 PM
Sat. 27 at U of T Mississauga 4:00 PM
  at La Cite 4:00 PM
  at Canadore 4:00 PM
  at Sheridan 6:00 PM
  at Algonquin 6:00 PM
  at Fanshawe 7:00 PM
  at St. Clair 8:00 PM
Sun. 28 at La Cite 1:00 PM
  at Canadore 1:00 PM
  at U of T Mississauga 2:00 PM
Tue. 30 at Conestoga 8:00 PM
  at Mohawk 8:00 PM
Wed. 31 at Fleming 7:00 PM
  at Niagara 8:00 PM
  at Redeemer 8:00 PM
 
February
Fri. 2 at Fanshawe 8:00 PM
  at Algonquin 8:00 PM
  at St. Lawrence (K) 8:00 PM
Sat. 3 at La Cite 1:00 PM
  at Georgian 1:00 PM
  at St. Lawrence (K) 2:00 PM
  at Sheridan 6:00 PM
  at Conestoga 7:00 PM
  at Sault 8:00 PM
  at Algonquin 8:00 PM
  at Humber 8:00 PM
Sun. 4 at George Brown 1:00 PM
  at La Cite 2:00 PM
  at Sault 3:00 PM
Tue. 6 at Loyalist 7:00 PM
  at Durham 8:00 PM
Wed. 7 at Mohawk 8:00 PM
  at Centennial 8:00 PM
  at U of T Mississauga 8:00 PM
  at Fanshawe 8:00 PM
Fri. 9 at Canadore 7:00 PM
  at Seneca 7:00 PM
  at George Brown 8:00 PM
  at Redeemer 8:00 PM
Sat. 10 at Redeemer 2:00 PM
  at Seneca 2:00 PM
  at Georgian 3:00 PM
  at Lambton 4:00 PM
  at Mohawk 6:00 PM
  at Fanshawe 8:00 PM
Sun. 11 at St. Clair 3:00 PM
Tue. 13 at Conestoga 8:00 PM
Wed. 14 at U of T Mississauga 8:00 PM
  at George Brown 8:00 PM
Fri. 16 at Redeemer 8:00 PM
  at Seneca 8:00 PM
  at Niagara 8:00 PM
Sat. 17 at Niagara 3:00 PM
  at Georgian 3:00 PM
  at Centennial 3:00 PM
  at Conestoga 3:00 PM
  at Fleming 4:00 PM
  at Lambton 4:00 PM
  at George Brown 6:00 PM
  at Durham 8:00 PM
  at Redeemer 8:00 PM
  at Humber 8:00 PM
Sun. 18 at Durham 1:00 PM
  at Fleming 2:00 PM
  at Loyalist 3:00 PM
  at Sheridan 3:00 PM
Tue. 20 at Centennial 8:00 PM
Wed. 21 at Algonquin 7:00 PM
  at Loyalist 8:00 PM
  at St. Clair 8:00 PM
  at Fanshawe 8:00 PM
  at Seneca 8:00 PM
  at U of T Mississauga 8:00 PM
  at Redeemer 8:00 PM
# Exhibition