2017 OCAA WOMEN'S SOCCER SCHEDULE

Date Away Home Status Links
 
September
Fri. 8 Loyalist 0 Algonquin 10 Final
  Thunder Yards
Sat. 9 Niagara 1 Fanshawe 2 Final
  London Campus
  Sheridan 1 Cambrian 2 Final
  Campus Field
  George Brown 2 Conestoga 5 Final
  Budd Park Field #1
  St. Lawrence (K) 2 Centennial 0 Final
  AWC - Colts Pitch (Progress)
  Durham 0 Algonquin 3 Final
  Thunder Yards
  Redeemer 0 St. Clair 13 Final
  South Campus
  Lambton 1 Mohawk 2 Final
  Redeemer Outdoor Field
Sun. 10 Humber 9 U of T Mississauga 0 Final
  South Field
Wed. 13 Mohawk 2 Niagara 0 Final
  Youngs Sportsplex
  Lambton 0 St. Clair 7 Final
  South Campus
  Humber 4 Conestoga 1 Final
  Riverside Park - Rogers Field
  Fanshawe 4 Redeemer 0 Final
  North Field
  Fleming 3 Centennial 2 Final
  AWC - Colts Pitch (Progress)
  Loyalist 0 Durham 8 Final
  Vaso's Field
  U of T Mississauga 1 George Brown 2 Final
  Birchmount Stadium
Fri. 15 Fleming 1 Durham 2 Final
  Vaso's Field
Sat. 16 Humber 3 Cambrian 1 Final
  Campus Field
  George Brown 1 Sheridan 2 Final
  Trafalgar
  Algonquin 2 Seneca 0 Final
  Newnham Campus
  Centennial 2 Loyalist 2 Final
  Upper Field
  Durham 0 St. Lawrence (K) 0 Final
  John Machin Soccer Park
  Fanshawe 1 Mohawk 0 Final
  Redeemer Outdoor Field
Sun. 17 Conestoga 1 Cambrian 6 Final
  Campus Field
  Algonquin 5 St. Lawrence (K) 0 Final
  John Machin Soccer Park
  Niagara 1 St. Clair 2 Final
  South Campus
  Fleming 1 Seneca 5 Final
  Newnham Campus
Tue. 19 Lambton 0 Fanshawe 5 Final
  London Campus
  Mohawk 6 Redeemer 0 Final
  North Field
Wed. 20 U of T Mississauga 0 Humber 5 Final
  Soccer Centre
  Centennial 1 Durham 5 Final
  Vaso's Field
  Sheridan 2 Conestoga 0 Final
  Budd Park Field #1
  St. Lawrence (K) 1 Algonquin 7 Final
  Thunder Yards
  Loyalist 2 Fleming 2 Final
  Fleming Sports Complex
Fri. 22 St. Lawrence (K) 3 Fleming 2 Final
  Fleming Sports Complex
  Algonquin 8 Loyalist 0 Final
  Upper Field
  Seneca 2 Durham 1 Final
  Vaso's Field
Sat. 23 Redeemer 0 Fanshawe 11 Final
  London Campus
  Cambrian 8 George Brown 0 Final
  Esther Shiner Stadium
  Algonquin 4 Centennial 0 Final
  AWC - Colts Pitch (Progress)
  Niagara 2 Lambton 1 Final
  Main Campus
  Mohawk 3 St. Clair 2 Final
  South Campus
Sun. 24 Cambrian   Sheridan   12:00 PM
  Trafalgar
  Mohawk   Lambton   1:00 PM
  Main Campus
  Seneca   Loyalist   1:00 PM
  Upper Field
  Conestoga   U of T Mississauga   1:00 PM
  South Field
Tue. 26 Niagara   Redeemer   6:00 PM
  North Field
Wed. 27 U of T Mississauga   Sheridan   4:30 PM
  Trafalgar
  Fanshawe   Lambton   5:00 PM
  Main Campus
  Centennial   Seneca   6:00 PM
  Newnham Campus
  St. Lawrence (K)   Loyalist   6:00 PM
  Upper Field
  Humber   George Brown   7:00 PM
  Birchmount Stadium
Fri. 29 St. Clair   Redeemer   5:00 PM
  North Field
  Algonquin   Durham   6:00 PM
  Vaso's Field
  Conestoga   George Brown   6:30 PM
  Esther Shiner Stadium
Sat. 30 Algonquin   Fleming   1:00 PM
  Fleming Sports Complex
  Cambrian   U of T Mississauga   1:00 PM
  South Field
  St. Lawrence (K)   Seneca   1:00 PM
  Newnham Campus
  Humber   Sheridan   1:30 PM
  Trafalgar
  Lambton   Niagara   2:00 PM
  Youngs Sportsplex
  St. Clair   Mohawk   2:00 PM
  Redeemer Outdoor Field
 
October
Sun. 1 Cambrian   Conestoga   12:00 PM
  Budd Park Field #1
  Centennial   Fleming   1:00 PM
  Fleming Sports Complex
  Loyalist   Seneca   3:00 PM
  Newnham Campus
Tue. 3 Niagara   Mohawk   6:00 PM
  Redeemer Outdoor Field
Wed. 4 Sheridan   U of T Mississauga   4:30 PM
  South Field
  Conestoga   Humber   4:30 PM
  Soccer Centre
  Durham   Seneca   6:00 PM
  Newnham Campus
  Fleming   St. Lawrence (K)   6:00 PM
  John Machin Soccer Park
  Loyalist   Centennial   7:00 PM
  AWC - Colts Pitch (Progress)
Thu. 5 Lambton   Redeemer   6:00 PM
  North Field
Fri. 6 George Brown   Cambrian   5:30 PM
  Campus Field
  Seneca   St. Lawrence (K)   6:00 PM
  John Machin Soccer Park
  Durham   Centennial   6:00 PM
  AWC - Colts Pitch (Progress)
  Fleming   Algonquin   6:00 PM
  Thunder Yards
Sat. 7 Fanshawe   St. Clair   12:00 PM
  South Campus
Tue. 10 U of T Mississauga   Cambrian   4:00 PM
  Campus Field
  St. Clair   Lambton   5:00 PM
  Main Campus
Wed. 11 Fanshawe   Niagara   4:00 PM
  Youngs Sportsplex
  Conestoga   Sheridan   4:30 PM
  Trafalgar
  Fleming   Loyalist   6:00 PM
  Upper Field
  Redeemer   Mohawk   6:00 PM
  Redeemer Outdoor Field
  George Brown   Humber   6:30 PM
  Soccer Centre
Fri. 13 St. Lawrence (K)   Durham   6:00 PM
  Vaso's Field
  Sheridan   George Brown   6:30 PM
  Esther Shiner Stadium
Sat. 14 Seneca   Fleming   11:00 AM
  Fleming Sports Complex
  Mohawk   Fanshawe   12:00 PM
  London Campus
  U of T Mississauga   Conestoga   12:00 PM
  Budd Park Field #1
  Centennial   Algonquin   1:00 PM
  Thunder Yards
  Redeemer   Lambton   1:00 PM
  Main Campus
  Durham   Loyalist   1:00 PM
  Upper Field
  St. Clair   Niagara   2:00 PM
  Youngs Sportsplex
Sun. 15 Cambrian   Humber   12:00 PM
  Soccer Centre
  Centennial   St. Lawrence (K)   1:00 PM
  John Machin Soccer Park
  Seneca   Algonquin   1:00 PM
  Thunder Yards
Tue. 17 St. Clair   Fanshawe   4:00 PM
  London Campus
Wed. 18 Redeemer   Niagara   4:00 PM
  Youngs Sportsplex
  George Brown   U of T Mississauga   4:30 PM
  South Field
  Seneca   Centennial   6:00 PM
  AWC - Colts Pitch (Progress)
  Loyalist   St. Lawrence (K)   6:00 PM
  John Machin Soccer Park
  Durham   Fleming   6:00 PM
  Fleming Sports Complex
  Sheridan   Humber   6:30 PM
  Soccer Centre