2018-19 OCAA WOMEN'S SOCCER SCHEDULE

Date Away Home Status Links
 
September
Fri. 7 Sheridan * 6 George Brown 1 Final
  Esther Shiner
  Durham * 5 Loyalist 0 Final
Sat. 8 Lambton * 0 Fanshawe 16 Final
  Algonquin * 2 Durham 0 Final
  Vaso's Field
  Mohawk * 3 Niagara 0 Final
  Youngs Sportsplex
  St. Clair * 2 Redeemer 1 Final
  Humber * 5 Cambrian 0 Final
Sun. 9 Sheridan * 3 Cambrian 0 Final
  Conestoga * 0 George Brown 1 Final
  Esther Shiner
  Algonquin * 0 Fleming 0 Final
Tue. 11 Fanshawe * 3 St. Clair 0 Final
  Libro Centre
  Lambton * 0 Mohawk 4 Final
  Royals Soccer Complex
  Seneca * 4 Centennial 0 Final
  Fleming * 3 Loyalist 1 Final
Wed. 12 U of T Mississauga * 0 Humber 6 Final
  Vaughan Grove Sports Park
Thu. 13 Fanshawe * 5 Redeemer 0 Final
  Sheridan * 1 Conestoga 0 Final
  Budd Park Field #1
Fri. 14 Centennial * 1 Algonquin 4 Final
  Durham * 6 St. Lawrence 1 Final
  U of T Mississauga * 0 George Brown 1 Final
  Esther Shiner
  Loyalist * 0 Seneca 8 Final
Sat. 15 Cambrian * 1 Conestoga 0 Final
  Conestoga College - Doon Campus
  Durham * 0 Algonquin 0 Final
  Centennial * 1 St. Lawrence 3 Final
  Redeemer * 0 Mohawk 1 Final
  Royals Soccer Complex
  Niagara * 2 St. Clair 0 Final
  Libro Centre
Sun. 16 Niagara * 2 Lambton 0 Final
  Cambrian * 1 U of T Mississauga 0 Final
  Fleming * 0 Seneca 9 Final
Tue. 18 St. Clair * 2 Mohawk 2 Final
  Royals Soccer Complex
  Fleming * 1 Durham 4 Final
  Vaso's Field
  Loyalist * 1 Centennial 1 Final
Wed. 19 Fanshawe * 3 Niagara 1 Final
  Youngs Sportsplex
  George Brown * 2 Sheridan 4 Final
  @ Trafalgar(Oakville)
  Redeemer * 4 Lambton 2 Final
  Humber * 6 Conestoga 0 Final
  Budd Park Field #1
Thu. 20 Seneca * 1 Durham 0 Final
  Vaso's Field
Fri. 21 Algonquin * 1 Centennial 0 Final
Sat. 22 Mohawk * 1 Fanshawe 3 Final
  St. Lawrence * 2 Fleming 4 Final
  St. Clair * 8 Lambton 1 Final
  Niagara * 2 Redeemer 1 Final
  Algonquin * 2 Loyalist 1 Final
  U of T Mississauga * 2 Conestoga 0 Final
  Budd Park Field #1
  Cambrian * 0 Humber 5 Final
  Soccer Centre
Sun. 23 Cambrian * 3 George Brown 3 Final
  Esther Shiner
  St. Lawrence * 1 Seneca 3 Final
  Centennial * 1 Fleming 2 Final
Tue. 25 Sheridan *   U of T Mississauga   5:00 PM
  St. Clair *   Fanshawe   5:00 PM
  Durham *   Centennial   6:00 PM
Wed. 26 Mohawk *   Redeemer   4:00 PM
  Lambton *   Niagara   4:00 PM
  Youngs Sportsplex
  George Brown *   Humber   4:30 PM
  Soccer Centre
  St. Lawrence *   Algonquin   6:00 PM
  Seneca *   Loyalist   6:00 PM
Thu. 27 Durham *   Fleming   6:00 PM
Sat. 29 George Brown *   Cambrian   12:00 PM
  St. Lawrence *   Centennial   1:00 PM
  Fanshawe *   Lambton   1:00 PM
  Humber *   U of T Mississauga   1:00 PM
  Conestoga *   Sheridan   1:30 PM
  Redeemer *   St. Clair   2:00 PM
  Libro Centre
  Niagara *   Mohawk   2:00 PM
  Royals Soccer Complex
  Algonquin *   Seneca   3:15 PM
Sun. 30 St. Lawrence *   Durham   5:00 PM
  Vaso's Field
 
October
Tue. 2 Redeemer *   Niagara   4:00 PM
  Youngs Sportsplex
  George Brown *   U of T Mississauga   4:30 PM
  Loyalist *   Fleming   7:00 PM
Wed. 3 Algonquin *   St. Lawrence   6:15 PM
  Sheridan *   Humber   6:30 PM
  Soccer Centre
Thu. 4 Lambton *   St. Clair   5:00 PM
  Libro Centre
  Centennial *   Durham   6:00 PM
  Vaso's Field
  Fanshawe *   Mohawk   6:00 PM
  Royals Soccer Complex
  Seneca *   Fleming   6:00 PM
Fri. 5 Conestoga *   U of T Mississauga   2:30 PM
  Loyalist *   Algonquin   6:00 PM
Sat. 6 Cambrian *   Sheridan   12:00 PM
  Loyalist *   St. Lawrence   6:15 PM
Tue. 9 U of T Mississauga *   Sheridan   4:30 PM
Wed. 10 Niagara *   Fanshawe   4:00 PM
  Lambton *   Redeemer   4:00 PM
  Centennial *   Seneca   6:00 PM
  Conestoga *   Humber   6:30 PM
  Soccer Centre
Thu. 11 Loyalist *   Durham   7:00 PM
  Vaso's Field
Fri. 12 Mohawk *   St. Clair   5:00 PM
  Libro Centre
  Fleming *   Algonquin   6:00 PM
  Humber *   George Brown   6:30 PM
  Esther Shiner
Sat. 13 Conestoga *   Cambrian   12:00 PM
  Redeemer *   Fanshawe   12:00 PM
  Mohawk *   Lambton   1:00 PM
  Seneca *   Algonquin   1:00 PM
  Fleming *   St. Lawrence   2:00 PM
Sun. 14 U of T Mississauga *   Cambrian   12:00 PM
  Centennial *   Loyalist   1:00 PM
  Seneca *   St. Lawrence   1:15 PM
  St. Clair *   Niagara   2:00 PM
  Youngs Sportsplex
Tue. 16 Humber *   Sheridan   4:30 PM
  George Brown *   Conestoga   6:00 PM
  Budd Park Field #1
  St. Lawrence *   Loyalist   7:00 PM
Wed. 17 Fleming *   Centennial   6:00 PM
  Durham *   Seneca   8:15 PM
# Exhibition
* Conference