Scoreboard

No Event
Fri Sep 06
Final
2 Humber
3 at Niagara
Young’s Sportsplex
Fri Sep 06
Final
4 George Brown
1 at Loyalist
Fri Sep 06
Final
6 Humber
0 at Niagara
Young’s Sportsplex
Sat Sep 07
Final - 5 innings
1 Lambton
12 at Seneca
Bishops Cross
Sat Sep 07
Final - 8 innings
11 Seneca
12 at Mohawk
Mohawk Sports Park
Sat Sep 07
Final
1 Centennial
2 at Cambrian
Sat Sep 07
Final
1 Sheridan
2 at Fanshawe
* FALCONS FEST *
Sat Sep 07
Final
10 St. Clair
5 at Durham
Kinsmen Stadium
Sat Sep 07
Final - 7 innings
7 Durham
2 at St. Clair
Mic Mac Park Little League #2
Sat Sep 07
Final - 7 innings
10 Conestoga
17 at Fanshawe
Alumni Field
Sat Sep 07
Final
2 St. Clair
0 at Redeemer
Sat Sep 07
Final
5 Algonquin
1 at Fleming
Sat Sep 07
Final
4 Conestoga
1 at Lambton
Sat Sep 07
Final
3 Seneca
0 at Durham
Vaso's Field
Sat Sep 07
Final - 7 innings
4 Lambton
9 at Seneca
Bishops Cross
Sat Sep 07
Final
1 Sheridan
2 at Fanshawe
* FALCONS FEST *
Sat Sep 07
Final - 7 innings
4 Seneca
11 at Mohawk
Mohawk Sports Park
Sat Sep 07
Final
5 Centennial
1 at Cambrian
Sat Sep 07
Final
6 St. Clair
0 at Redeemer
Sat Sep 07
Final
5 Algonquin
0 at Fleming
Sat Sep 07
Final
3 Conestoga
2 at Lambton
Sat Sep 07
Final
0 Seneca
2 at Durham
Vaso's Field
Sat Sep 07
Final - 7 innings
3 Durham
1 at St. Clair
Mic Mac Park Little League #2
Sat Sep 07
Final - 7 innings
5 Conestoga
9 at Fanshawe
Alumni Field
Sat Sep 07
Final
15 St. Clair
1 at Durham
Kinsmen Stadium
Sat Sep 07
Final - 8 innings
6 Humber
7 at Fanshawe
Labatt Park
Sat Sep 07
Final
0 U of T Mississauga
1 at Mohawk
Redeemer UC
Sat Sep 07
2 U of T Mississauga
0 at Mohawk
Redeemer UC
Sat Sep 07
Final
13 Humber
6 at Fanshawe
Labatt Park
Sun Sep 08
Final - 7 innings
6 Humber
0 at Mohawk
Mohawk Sports Park
Sun Sep 08
Final
3 Lambton
6 at Durham
Kinsmen Stadium
Sun Sep 08
9 Conestoga
7 at St. Clair
Mic Mac Park Little League #2
Sun Sep 08
Final - 7 innings
6 Durham
4 at Fanshawe
Alumni Field
Sun Sep 08
Final
2 Centennial
3 at Sault
Superior Heights
Sun Sep 08
Final
3 Loyalist
3 at St. Lawrence
Sun Sep 08
Final - 7 innings
6 St. Clair
2 at George Brown
Christie Pits Park
Sun Sep 08
Final - 7 innings
7 Humber
2 at Mohawk
Mohawk Sports Park
Sun Sep 08
Final
1 Centennial
0 at Sault
Superior Heights
Sun Sep 08
Final - 7 innings
7 Conestoga
3 at St. Clair
Mic Mac Park Little League #2
Sun Sep 08
Final - 7 innings
5 Durham
3 at Fanshawe
Alumni Field
Tue Sep 10
Final - 7 innings
3 Conestoga
0 at Humber
Connorvale Park
Tue Sep 10
Final - 7 innings
0 Conestoga
8 at Humber
Connorvale Park
Wed Sep 11
Final
2 Conestoga
1 at Redeemer
Wed Sep 11
Final
1 Fanshawe
1 at Humber
Ontario Soccer Centre
Wed Sep 11
Final - 7 innings
0 George Brown
1 at Humber
Connorvale Park
Wed Sep 11
Postponed
St. Clair
at Lambton
Stan Slack Field at Errol Russel Park
Wed Sep 11
Final
2 Conestoga
1 at Redeemer
Wed Sep 11
Postponed
Fanshawe
at St. Clair
Mic Mac Park Little League #2
Wed Sep 11
Final - 7 innings
7 Durham
1 at Seneca
Wed Sep 11
Final
6 Seneca
1 at Fleming
Wed Sep 11
Final
0 Fanshawe
5 at Humber
Ontario Soccer Centre
Wed Sep 11
7:30 PM
George Brown
at Humber
Connorvale Park
Wed Sep 11
Final
5 Seneca
1 at Fleming
Wed Sep 11
Postponed
Fanshawe
at St. Clair
Mic Mac Park Little League #2
Wed Sep 11
Final - 5 innings
17 Durham
1 at Seneca
Wed Sep 11
Postponed
St. Clair
at Lambton
Stan Slack Field at Errol Russel Park
Fri Sep 13
Final
26 Georgian
15 at Humber
Valleyfield
Fri Sep 13
Postponed
Mohawk
at Conestoga
Budd Park Diamond #1
Fri Sep 13
Final
2 Mohawk
0 at Niagara
Young?s Sportsplex
Fri Sep 13
1 Loyalist
5 vs. Centennial
@ Centennial
Fri Sep 13
Final
4 Durham
0 at George Brown
Esther Shiner
Fri Sep 13
Final
3 Mohawk
1 at Niagara
Young’s Sportsplex
Fri Sep 13
Postponed
Mohawk
at Conestoga
Budd Park Diamond #1
Fri Sep 13
Final
2 Durham
1 at George Brown
Esther Shiner
Sat Sep 14
Final - 6 innings
17 St. Clair
3 at Seneca
Sat Sep 14
Final
1 Redeemer
2 at Fanshawe
Sat Sep 14
1 Humber
8 at St. Clair
Bert Lacasse Park
Sat Sep 14
Final - 7 innings
9 Seneca
8 at Durham
Kinsmen Stadium
Sat Sep 14
Final - 7 innings
2 Fanshawe
8 at George Brown
Christie Pits Park
Sat Sep 14
Final
28 Durham
10 at St. Lawrence
Sat Sep 14
Final
20 Seneca
0 at Mohawk
Mohawk Sports Park – Field 1
Sat Sep 14
Final
5 Sheridan
29 at Conestoga
Riverside Park - Bill Struck Field
Sat Sep 14
Final - 7 innings
3 Conestoga
4 at Durham
Durham Field
Sat Sep 14
Final - 7 innings
3 Fanshawe
6 at Humber
Connorvale Park
Sat Sep 14
Final
0 Cambrian
6 at St. Lawrence
John Machin Field, Kingston
Sat Sep 14
Final
6 St. Clair
0 at U of T Mississauga
Sat Sep 14
1 Sault
6 at Algonquin
Sat Sep 14
2 Humber
1 at Conestoga
Sat Sep 14
Final
0 Redeemer
5 at Fanshawe
Sat Sep 14
Final - 7 innings
5 St. Clair
3 at Seneca
Sat Sep 14
Final
0 Lambton
8 at Sheridan
Sat Sep 14
Final - 6 innings
10 Humber
0 at St. Clair
Bert Lacasse Park
Sat Sep 14
Final
4 Fanshawe
10 at George Brown
Christie Pits Park
Sat Sep 14
Final
3 St. Clair
1 at U of T Mississauga
Sat Sep 14
4 Humber
3 at Conestoga
Doon Campus
Sat Sep 14
Final - 7 innings
3 Conestoga
2 at Durham
Durham Field
Sat Sep 14
Final - 7 innings
2 Fanshawe
3 at Humber
Connorvale Park
Sat Sep 14
Final
1 Cambrian
1 at St. Lawrence
John Machin Field, Kingston
Sat Sep 14
0 Sault
8 at Algonquin
Sat Sep 14
Final
18 Seneca
17 at Durham
Kinsmen Stadium
Sat Sep 14
Final
0 Lambton
4 at Sheridan
Sun Sep 15
12:00 PM
0 Fanshawe
0 at Seneca
Bishops Cross
Sun Sep 15
12:00 PM
Fanshawe
at Seneca
Sun Sep 15
12:00 PM
St. Clair
at Mohawk
Mohawk Sports Park
Sun Sep 15
12:00 PM
St. Clair
at Sheridan
Sun Sep 15
1:00 PM
0 George Brown
0 at Durham
Kinsmen Stadium
Sun Sep 15
1:00 PM
Humber
at Lambton
Stan Slack Field at Errol Russel Park
Sun Sep 15
1:00 PM
Fleming
at Algonquin
Twin Elm Rugby Park
Sun Sep 15
1:00 PM
Durham
at Humber
Connorvale Park
Sun Sep 15
1:00 PM
Sault
at St. Lawrence
John Machin Field, Kingston
Sun Sep 15
1:00 PM
Lambton
at U of T Mississauga
Sun Sep 15
1:00 PM
Cambrian
at Algonquin
Sun Sep 15
2:00 PM
Fanshawe
at Seneca
Bishops Cross
Sun Sep 15
2:00 PM
St. Clair
at Sheridan
Sun Sep 15
2:00 PM
Fanshawe
at Seneca
Sun Sep 15
2:00 PM
St. Clair
at Mohawk
Mohawk Sports Park
Sun Sep 15
3:00 PM
Lambton
at U of T Mississauga
Sun Sep 15
3:00 PM
Durham
at Humber
Connorvale Park
Sun Sep 15
3:15 PM
Sault
at St. Lawrence
John Machin Field, Kingston
Sun Sep 15
3:15 PM
Cambrian
at Algonquin
Tue Sep 17
4:30 PM
Mohawk
at Conestoga
Riverside Park (Rogers Field)
Tue Sep 17
6:00 PM
Humber
at Seneca
Tue Sep 17
6:30 PM
Mohawk
at Conestoga
Riverside Park (Rogers Field)
Tue Sep 17
8:00 PM
Humber
at Seneca
Wed Sep 18
5:00 PM
George Brown
at Seneca
Bishops Cross
Wed Sep 18
6:00 PM
Humber
at Durham
Kinsmen Stadium
Wed Sep 18
6:00 PM
Fanshawe
at Mohawk
Mohawk Sports Park
Wed Sep 18
6:00 PM
Fleming
at Centennial
Wed Sep 18
7:00 PM
George Brown
at Seneca
Bishops Cross
Wed Sep 18
8:00 PM
Humber
at Durham
Kinsmen Stadium
Wed Sep 18
8:00 PM
Fanshawe
at Mohawk
Mohawk Sports Park
Wed Sep 18
8:15 PM
Fleming
at Centennial
Thu Sep 19
6:00 PM
George Brown
at Seneca
Thu Sep 19
8:15 PM
George Brown
at Seneca
Fri Sep 20
4:00 PM
Sheridan
at Seneca
Fletcher's Field
Fri Sep 20
4:00 PM
U of T Mississauga
at Redeemer
Fri Sep 20
4:30 PM
Mohawk
at Humber
Valleyfield
Fri Sep 20
6:00 PM
U of T Mississauga
at Redeemer
Fri Sep 20
6:00 PM
St. Clair
at Conestoga
Budd Park Diamond #1
Fri Sep 20
7:00 PM
St. Clair
at Seneca
Stewart Burnett Park
Fri Sep 20
7:00 PM
Conestoga
at Georgian
J.C. Massie Field
Fri Sep 20
7:00 PM
St. Lawrence
at Fleming
Fri Sep 20
8:00 PM
St. Clair
at Conestoga
Budd Park Diamond #1
Sat Sep 21
10:00 AM
St. Lawrence
at Loyalist
Loyalist - East Tournament #1
Sat Sep 21
10:00 AM
Sheridan
at Conestoga
Conestoga - West Tournament #1
Sat Sep 21
10:30 AM
Seneca
at Humber
Conestoga - West Tournament #1
Sat Sep 21
10:30 AM
Durham
at Algonquin
Loyalist - East Tournament #1
Sat Sep 21
10:00 AM
Fanshawe
at St. Thomas
Richard J. Currie Center
Sat Sep 21
11:00 AM
St. Lawrence
at Fleming
Loyalist - East Tournament #1
Sat Sep 21
11:30 AM
Durham
at Loyalist
Loyalist - East Tournament #1
Sat Sep 21
11:30 AM
Humber
at Sheridan
Conestoga - West Tournament #1
Sat Sep 21
12:00 PM
Conestoga
at Sheridan
Sat Sep 21
12:00 PM
Seneca
at Conestoga
Conestoga - West Tournament #1
Sat Sep 21
12:00 PM
Fleming
at Algonquin
Loyalist - East Tournament #1
Sat Sep 21
12:30 PM
Durham
at St. Lawrence
Loyalist - East Tournament #1
Sat Sep 21
1:00 PM
Durham
at Fanshawe
Labatt Park
Sat Sep 21
1:00 PM
St. Clair
at Humber
Connorvale Park
Sat Sep 21
1:00 PM
Fanshawe
at Durham
Durham Field
Sat Sep 21
1:00 PM
Durham
at Sault
Superior Heights
Sat Sep 21
1:00 PM
St. Lawrence
at Fleming
Sat Sep 21
1:00 PM
Fanshawe
at Mohawk
Redeemer UC
Sat Sep 21
1:00 PM
Fleming
at Loyalist
Loyalist - East Tournament #1
Sat Sep 21
1:00 PM
Sheridan
at Seneca
Conestoga - West Tournament #1
Sat Sep 21
1:30 PM
Algonquin
at St. Lawrence
Loyalist - East Tournament #1
Sat Sep 21
1:30 PM
Humber
at Conestoga
Conestoga - West Tournament #1
Sat Sep 21
2:00 PM
Conestoga
at Sheridan
Sat Sep 21
2:00 PM
Humber
at St. Clair
Mic Mac Park #1
Sat Sep 21
2:00 PM
Niagara
at Lambton
Sat Sep 21
2:00 PM
Durham
at Fleming
Loyalist - East Tournament #1
Sat Sep 21
2:30 PM
Algonquin
at Loyalist
Loyalist - East Tournament #1
Sat Sep 21
3:00 PM
St. Lawrence
at Fleming
Sat Sep 21
3:00 PM
Fanshawe
at Mohawk
Redeemer UC
Sat Sep 21
3:00 PM
Fanshawe
at Durham
Durham Field
Sat Sep 21
3:30 PM
Durham
at Fanshawe
Labatt Park
Sat Sep 21
3:30 PM
Durham
at Sault
Superior Heights
Sat Sep 21
4:00 PM
Humber
at St. Clair
Mic Mac Park #1
Sat Sep 21
4:00 PM
Niagara
at Lambton
Sat Sep 21
5:00 PM
St. Clair
at Humber
Connorvale Park
Sat Sep 21
6:00 PM
Algonquin
at Loyalist
Sat Sep 21
7:00 PM
St. Clair
at Humber
Connorvale Park
Sun Sep 22
12:00 PM
Mohawk
at Seneca
Sun Sep 22
12:00 PM
Durham
at Cambrian
Sun Sep 22
1:00 PM
Lambton
at Humber
Connorvale Park
Sun Sep 22
1:00 PM
St. Clair
at Fanshawe
Labatt Park
Sun Sep 22
1:00 PM
St. Clair
at Durham
Durham Field
Sun Sep 22
1:00 PM
Humber
at Lambton
Sun Sep 22
1:00 PM
Niagara
at St. Clair
Mic Mac Park #2
Sun Sep 22
2:00 PM
Mohawk
at Seneca
Sun Sep 22
2:30 PM
Durham
at Cambrian
Sun Sep 22
3:00 PM
Algonquin
at Durham
Thompson Park
Sun Sep 22
3:00 PM
Humber
at Lambton
Sun Sep 22
3:00 PM
Niagara
at St. Clair
Mic Mac Park #2
Sun Sep 22
3:00 PM
St. Clair
at Durham
Durham Field
Sun Sep 22
3:30 PM
Lambton
at Humber
Connorvale Park
Sun Sep 22
3:30 PM
St. Clair
at Fanshawe
Labatt Park
Tue Sep 24
6:00 PM
Mohawk
at Humber
Connorvale Park
Tue Sep 24
6:00 PM
Seneca
at Conestoga
Tue Sep 24
8:00 PM
Mohawk
at Humber
Connorvale Park
Tue Sep 24
8:00 PM
Seneca
at Conestoga
Wed Sep 25
4:30 PM
Redeemer
at Humber
Ontario Soccer Centre
Wed Sep 25
6:00 PM
Durham
at George Brown
Christie Pits Park
Wed Sep 25
6:00 PM
St. Clair
at Fanshawe
Stronach Park
Wed Sep 25
6:30 PM
Redeemer
at Humber
Ontario Soccer Centre
Wed Sep 25
7:00 PM
Lambton
at St. Clair
Bert Lacasse Park
Wed Sep 25
7:00 PM
Humber
at Seneca
Bishops Cross
Wed Sep 25
8:00 PM
Durham
at George Brown
Christie Pits Park
Wed Sep 25
8:00 PM
St. Clair
at Fanshawe
Stronach Park
Thu Sep 26
7:00 PM
Loyalist
at Fleming
Fri Sep 27
5:00 PM
Mohawk
at St. Clair
Mic Mac Park #1
Fri Sep 27
6:00 PM
St. Lawrence
at Durham
Vaso's Field
Fri Sep 27
6:00 PM
Fanshawe
at Niagara
Young’s Sportsplex
Fri Sep 27
6:00 PM
Algonquin
at Centennial
Fri Sep 27
7:00 PM
Mohawk
at St. Clair
Mic Mac Park #1
Fri Sep 27
8:00 PM
Fanshawe
at Niagara
Young’s Sportsplex
Fri Sep 27
8:15 PM
St. Lawrence
at Durham
Vaso's Field
Fri Sep 27
8:15 PM
Algonquin
at Centennial
Sat Sep 28
10:00 AM
Humber
at Sheridan
Sheridan - West Tournament #2
Sat Sep 28
10:30 AM
Seneca
at Conestoga
Sheridan - West Tournament #2
Sat Sep 28
11:30 AM
Humber
at Seneca
Sheridan - West Tournament #2
Sat Sep 28
12:00 PM
Cambrian
at George Brown
Esther Shiner
Sat Sep 28
12:00 PM
Conestoga
at Sheridan
Sheridan - West Tournament #2
Sat Sep 28
1:00 PM
Durham
at Lambton
Stan Slack Field at Errol Russel Park
Sat Sep 28
1:00 PM
Seneca
at Fanshawe
Labatt Park
Sat Sep 28
1:00 PM
Georgian
at Mohawk
Mohawk Sports Park – Field 1
Sat Sep 28
1:00 PM
Seneca
at Conestoga
Riverside Park - Bill Struck Field
Sat Sep 28
1:00 PM
Seneca
at St. Clair
Mic Mac Park Little League #2
Sat Sep 28
1:00 PM
Mohawk
at Fanshawe
Alumni Field
Sat Sep 28
1:00 PM
Algonquin
at Durham
Vaso's Field
Sat Sep 28
1:00 PM
Sheridan
at Redeemer
Sat Sep 28
1:00 PM
Sault
at Seneca
Sat Sep 28
1:00 PM
Conestoga
at U of T Mississauga
Sat Sep 28
1:00 PM
Mohawk
at Lambton
Sat Sep 28
1:00 PM
St. Lawrence
at Centennial
Sat Sep 28
1:00 PM
Conestoga
at Humber
Sheridan - West Tournament #2
Sat Sep 28
1:30 PM
Seneca
at Sheridan
Sheridan - West Tournament #2
Sat Sep 28
2:00 PM
Humber
at Sheridan
Sat Sep 28
2:00 PM
Cambrian
at George Brown
Esther Shiner
Sat Sep 28
3:00 PM
Fleming
at Durham
Thompson Park
Sat Sep 28
3:00 PM
Sheridan
at Redeemer
Sat Sep 28
3:00 PM
Conestoga
at U of T Mississauga
Sat Sep 28
3:00 PM
Mohawk
at Lambton
Sat Sep 28
3:00 PM
Seneca
at St. Clair
Mic Mac Park Little League #2
Sat Sep 28
3:00 PM
Mohawk
at Fanshawe
Alumni Field
Sat Sep 28
3:15 PM
Algonquin
at Durham
Vaso's Field
Sat Sep 28
3:15 PM
Sault
at Seneca
Sat Sep 28
3:15 PM
St. Lawrence
at Centennial
Sat Sep 28
3:30 PM
Durham
at Lambton
Stan Slack Field at Errol Russel Park
Sun Sep 29
12:00 PM
Sault
at George Brown
Esther Shiner
Sun Sep 29
1:00 PM
Durham
at St. Clair
Bert Lacasse Park
Sun Sep 29
1:00 PM
George Brown
at Fanshawe
Aldridge Field
Sun Sep 29
1:00 PM
St. Lawrence
at Algonquin
Twin Elm Rugby Park
Sun Sep 29
1:00 PM
Mohawk
at St. Clair
Mic Mac Park Little League #2
Sun Sep 29
1:00 PM
Seneca
at Fanshawe
Alumni Field
Sun Sep 29
1:00 PM
Durham
at Conestoga
Budd Park Diamond #1
Sun Sep 29
1:00 PM
Cambrian
at Seneca
Sun Sep 29
2:00 PM
Sault
at George Brown
Esther Shiner
Sun Sep 29
3:00 PM
Mohawk
at St. Clair
Mic Mac Park Little League #2
Sun Sep 29
3:00 PM
Seneca
at Fanshawe
Alumni Field
Sun Sep 29
3:00 PM
Durham
at Conestoga
Budd Park Diamond #1
Sun Sep 29
3:15 PM
Cambrian
at Seneca
Tue Oct 01
4:00 PM
Lambton
at Fanshawe
Wed Oct 02
4:00 PM
Lambton
at Fanshawe
Wed Oct 02
4:30 PM
Sheridan
at Humber
Ontario Soccer Centre
Wed Oct 02
6:00 PM
Lambton
at Fanshawe
Labatt Park
Wed Oct 02
6:00 PM
Humber
at Durham
Durham Field
Wed Oct 02
6:00 PM
Conestoga
at Mohawk
Mohawk Sports Park
Wed Oct 02
6:00 PM
U of T Mississauga
at Niagara
Young’s Sportsplex
Wed Oct 02
6:30 PM
Sheridan
at Humber
Ontario Soccer Centre
Wed Oct 02
7:00 PM
Durham
at Seneca
Bishops Cross
Wed Oct 02
7:00 PM
Humber
at George Brown
Christie Pits Park
Wed Oct 02
8:00 PM
U of T Mississauga
at Niagara
Young’s Sportsplex
Wed Oct 02
8:00 PM
Humber
at Durham
Durham Field
Wed Oct 02
8:00 PM
Conestoga
at Mohawk
Mohawk Sports Park
Fri Oct 04
4:30 PM
Seneca
at Humber
Valleyfield
Fri Oct 04
6:00 PM
Seneca
at Durham
Durham Field
Fri Oct 04
6:00 PM
Fanshawe
at Conestoga
Budd Park Diamond #1
Fri Oct 04
6:00 PM
George Brown
at St. Lawrence
Fri Oct 04
6:00 PM
Seneca
at Algonquin
Fri Oct 04
6:00 PM
Durham
at Centennial
Fri Oct 04
8:00 PM
Seneca
at Durham
Durham Field
Fri Oct 04
8:00 PM
Fanshawe
at Conestoga
Budd Park Diamond #1
Fri Oct 04
8:15 PM
George Brown
at St. Lawrence
Fri Oct 04
8:15 PM
Seneca
at Algonquin
Fri Oct 04
8:15 PM
Durham
at Centennial
Sat Oct 05
10:00 AM
Seneca
at Fleming
Fleming - Crossover Weekend
Sat Oct 05
10:30 AM
Conestoga
at St. Lawrence
Fleming - Crossover Weekend
Sat Oct 05
11:00 AM
Humber
at Loyalist
Fleming - Crossover Weekend
Sat Oct 05
11:30 AM
Sheridan
at Durham
Fleming - Crossover Weekend
Sat Oct 05
12:00 PM
Durham
at Mohawk
Mohawk Sports Park
Sat Oct 05
12:00 PM
Niagara
at Sheridan
Sat Oct 05
12:00 PM
Fleming
at Cambrian
Sat Oct 05
12:00 PM
Seneca
at Algonquin
Fleming - Crossover Weekend
Sat Oct 05
12:30 PM
Conestoga
at Fleming
Fleming - Crossover Weekend
Sat Oct 05
1:00 PM
Seneca
at St. Clair
Bert Lacasse Park
Sat Oct 05
1:00 PM
George Brown
at Lambton
Stan Slack Field at Errol Russel Park
Sat Oct 05
1:00 PM
Fanshawe
at Humber
Connorvale Park
Sat Oct 05
1:00 PM
Algonquin
at St. Lawrence
Sat Oct 05
1:00 PM
Conestoga
at Mohawk
Mohawk Sports Park – Field 1
Sat Oct 05
1:00 PM
Humber
at St. Clair
Mic Mac Park Little League #2
Sat Oct 05
1:00 PM
Loyalist
at Sault
Superior Heights
Sat Oct 05
1:00 PM
Seneca
at St. Lawrence
Sat Oct 05
1:00 PM
Redeemer
at Mohawk
Redeemer UC
Sat Oct 05
1:00 PM
Fanshawe
at U of T Mississauga
Sat Oct 05
1:00 PM
George Brown
at Algonquin
Sat Oct 05
1:00 PM
St. Clair
at Conestoga
Riverside Park (Rogers Field)
Sat Oct 05
1:00 PM
Humber
at St. Lawrence
Fleming - Crossover Weekend
Sat Oct 05
1:30 PM
Sheridan
at Loyalist
Fleming - Crossover Weekend
Sat Oct 05
2:00 PM
Niagara
at Sheridan
Sat Oct 05
2:00 PM
Durham
at Mohawk
Mohawk Sports Park
Sat Oct 05
2:00 PM
Seneca
at Durham
Fleming - Crossover Weekend
Sat Oct 05
2:30 PM
Fleming
at Cambrian
Sat Oct 05
2:30 PM
Conestoga
at Algonquin
Fleming - Crossover Weekend
Sat Oct 05
3:00 PM
Seneca
at St. Clair
Bert Lacasse Park
Sat Oct 05
3:00 PM
Redeemer
at Mohawk
Redeemer UC
Sat Oct 05
3:00 PM
Fanshawe
at U of T Mississauga
Sat Oct 05
3:00 PM
St. Clair
at Conestoga
Riverside Park (Rogers Field)
Sat Oct 05
3:00 PM
Humber
at St. Clair
Mic Mac Park Little League #2
Sat Oct 05
3:15 PM
Seneca
at St. Lawrence
Sat Oct 05
3:15 PM
George Brown
at Algonquin
Sat Oct 05
7:00 PM
Sheridan
at Georgian
J.C. Massie Field
Sun Oct 06
10:00 AM
Algonquin
at Humber
Fleming - Crossover Weekend
Sun Oct 06
10:30 AM
St. Lawrence
at Sheridan
Fleming - Crossover Weekend
Sun Oct 06
11:00 AM
Loyalist
at Seneca
Fleming - Crossover Weekend
Sun Oct 06
11:30 AM
Durham
at Conestoga
Fleming - Crossover Weekend
Sun Oct 06
12:00 PM
Conestoga
at Seneca
Sun Oct 06
12:00 PM
Loyalist
at Cambrian
Sun Oct 06
12:00 PM
Fleming
at Humber
Fleming - Crossover Weekend
Sun Oct 06
12:30 PM
Algonquin
at Sheridan
Fleming - Crossover Weekend
Sun Oct 06
1:00 PM
Seneca
at Lambton
Sun Oct 06
1:00 PM
George Brown
at St. Clair
Bert Lacasse Park
Sun Oct 06
1:00 PM
Fanshawe
at Durham
Kinsmen Stadium
Sun Oct 06
1:00 PM
Humber
at Fanshawe
Alumni Field
Sun Oct 06
1:00 PM
Fleming
at Sault
Superior Heights
Sun Oct 06
1:00 PM
St. Lawrence
at Seneca
Fleming - Crossover Weekend
Sun Oct 06
1:30 PM
Loyalist
at Conestoga
Fleming - Crossover Weekend
Sun Oct 06
2:00 PM
Conestoga
at Seneca
Sun Oct 06
2:00 PM
Durham
at Humber
Fleming - Crossover Weekend
Sun Oct 06
2:30 PM
Fleming
at Sheridan
Fleming - Crossover Weekend
Sun Oct 06
2:45 PM
Fleming
at Sault
Superior Heights
Sun Oct 06
3:00 PM
George Brown
at St. Clair
Bert Lacasse Park
Sun Oct 06
3:00 PM
Humber
at Fanshawe
Alumni Field
Sun Oct 06
4:00 PM
Durham
at Fleming
Tue Oct 08
6:00 PM
Mohawk
at Durham
Durham Field
Tue Oct 08
6:00 PM
Seneca
at Humber
Connorvale Park
Tue Oct 08
7:00 PM
Seneca
at George Brown
Christie Pits Park
Tue Oct 08
8:00 PM
Mohawk
at Durham
Durham Field
Tue Oct 08
8:00 PM
Seneca
at Humber
Connorvale Park
Wed Oct 09
4:30 PM
U of T Mississauga
at Humber
Ontario Soccer Centre
Wed Oct 09
4:30 PM
Mohawk
at Sheridan
Wed Oct 09
6:00 PM
Fanshawe
at Lambton
Stan Slack Field at Errol Russel Park
Wed Oct 09
6:30 PM
U of T Mississauga
at Humber
Ontario Soccer Centre
Wed Oct 09
7:30 PM
Durham
at Humber
Connorvale Park
Wed Oct 09
8:30 PM
Fanshawe
at Lambton
Stan Slack Field at Errol Russel Park
Thu Oct 10
4:00 PM
Mohawk
at Seneca
Fletcher's Field
Thu Oct 10
4:00 PM
Lambton
at Redeemer
Thu Oct 10
4:30 PM
Mohawk
at Sheridan
Thu Oct 10
4:30 PM
Niagara
at Conestoga
Riverside Park (Rogers Field)
Thu Oct 10
5:00 PM
Fanshawe
at St. Clair
Mic Mac Park #1
Thu Oct 10
6:00 PM
Lambton
at Redeemer
Thu Oct 10
6:00 PM
Humber
at Conestoga
Budd Park Diamond #1
Thu Oct 10
6:00 PM
Seneca
at Loyalist
Thu Oct 10
6:30 PM
Niagara
at Conestoga
Riverside Park (Rogers Field)
Thu Oct 10
7:00 PM
Humber
at Georgian
J.C. Massie Field
Thu Oct 10
7:00 PM
Fanshawe
at St. Clair
Mic Mac Park #1
Thu Oct 10
8:00 PM
Humber
at Conestoga
Budd Park Diamond #1
Fri Oct 11
3:00 PM
Conestoga
at Sheridan
Fri Oct 11
4:00 PM
Fleming
at St. Lawrence
Fri Oct 11
5:00 PM
Seneca
at Humber
Connorvale Park
Fri Oct 11
6:00 PM
Lambton
at George Brown
Christie Pits Park
Fri Oct 11
6:00 PM
Fanshawe
at St. Clair
Bert Lacasse Park
Fri Oct 11
6:00 PM
Fleming
at Durham
Vaso's Field
Fri Oct 11
6:00 PM
St. Lawrence
at Algonquin
Fri Oct 11
7:30 PM
Seneca
at Humber
Connorvale Park
Fri Oct 11
8:00 PM
Lambton
at George Brown
Christie Pits Park
Fri Oct 11
8:15 PM
Fleming
at Durham
Vaso's Field
Fri Oct 11
8:15 PM
St. Lawrence
at Algonquin
Sat Oct 12
12:00 PM
Centennial
at George Brown
Esther Shiner
Sat Oct 12
12:00 PM
Sault
at Cambrian
Sat Oct 12
2:00 PM
Centennial
at George Brown
Esther Shiner
Sat Oct 12
2:30 PM
Sault
at Cambrian
Tue Oct 15
4:00 PM
Conestoga
at Fanshawe
Tue Oct 15
4:30 PM
Sheridan
at U of T Mississauga
Tue Oct 15
5:00 PM
St. Clair
at Lambton
Tue Oct 15
6:00 PM
George Brown
at Fleming
Tue Oct 15
6:00 PM
Durham
at Loyalist
Tue Oct 15
8:00 PM
George Brown
at Fleming
Wed Oct 16
4:00 PM
Conestoga
at Fanshawe
Wed Oct 16
4:30 PM
Sheridan
at U of T Mississauga
Wed Oct 16
5:00 PM
St. Clair
at Lambton
Wed Oct 16
6:00 PM
Centennial
at Seneca
Wed Oct 16
6:00 PM
Redeemer
at Niagara
Young’s Sportsplex
Wed Oct 16
6:00 PM
Humber
at Mohawk
Redeemer UC
Wed Oct 16
8:00 PM
Redeemer
at Niagara
Young’s Sportsplex
Wed Oct 16
8:00 PM
Humber
at Mohawk
Redeemer UC
Wed Oct 16
8:15 PM
Centennial
at Seneca
Thu Oct 17
3:30 PM
Georgian
at Seneca
Fletcher's Field
Fri Oct 18
6:00 PM
Humber
at Conestoga
Riverside Park (Rogers Field)
Fri Oct 18
6:00 PM
U of T Mississauga
at Seneca
Fri Oct 18
6:00 PM
Mohawk
at St. Clair
Fri Oct 18
6:00 PM
Niagara
at Lambton
Fri Oct 18
6:00 PM
George Brown
at Centennial
Fri Oct 18
6:00 PM
Georgian
at Durham
Fri Oct 18
6:00 PM
Humber
at Redeemer
Fri Oct 18
6:00 PM
Fleming
at Georgian
Fri Oct 18
7:00 PM
Loyalist
at Fleming
Fri Oct 18
8:00 PM
George Brown
at Centennial
Fri Oct 18
8:00 PM
Mohawk
at St. Clair
Fri Oct 18
8:00 PM
Niagara
at Lambton
Fri Oct 18
8:00 PM
U of T Mississauga
at Seneca
Fri Oct 18
8:00 PM
Georgian
at Durham
Fri Oct 18
8:00 PM
Humber
at Redeemer
Fri Oct 18
8:00 PM
Fleming
at Georgian
Sat Oct 19
10:00 AM
Fleming
at Algonquin
Algonquin - East Tournament #2
Sat Oct 19
10:00 AM
Conestoga
at Seneca
Seneca - West Tournament #3
Sat Oct 19
10:30 AM
Loyalist
at St. Lawrence
Algonquin - East Tournament #2
Sat Oct 19
10:30 AM
Sheridan
at Humber
Seneca - West Tournament #3
Sat Oct 19
11:00 AM
Mohawk
at Sheridan
Sat Oct 19
11:00 AM
Durham
at Fleming
Algonquin - East Tournament #2
Sat Oct 19
11:30 AM
Loyalist
at Algonquin
Algonquin - East Tournament #2
Sat Oct 19
11:30 AM
Sheridan
at Conestoga
Seneca - West Tournament #3
Sat Oct 19
12:00 PM
Fanshawe
at Conestoga
Sat Oct 19
12:00 PM
Humber
at Seneca
Seneca - West Tournament #3
Sat Oct 19
12:00 PM
St. Lawrence
at Durham
Algonquin - East Tournament #2
Sat Oct 19
12:30 PM
Loyalist
at Fleming
Algonquin - East Tournament #2
Sat Oct 19
1:00 PM
Algonquin
at Fleming
Sat Oct 19
1:00 PM
St. Lawrence
at Durham
Sat Oct 19
1:00 PM
Mohawk
at Lambton
Sat Oct 19
1:00 PM
Niagara
at St. Clair
Sat Oct 19
1:00 PM
Centennial
at Loyalist
Sat Oct 19
1:00 PM
Fleming
at Canadore
Sat Oct 19
1:00 PM
Mohawk
at Sheridan
Sat Oct 19
1:00 PM
Conestoga
at Humber
Seneca - West Tournament #3
Sat Oct 19
1:00 PM
Durham
at Algonquin
Algonquin - East Tournament #2
Sat Oct 19
1:30 PM
Fleming
at St. Lawrence
Algonquin - East Tournament #2
Sat Oct 19
1:30 PM
Sheridan
at Seneca
Seneca - West Tournament #3
Sat Oct 19
2:00 PM
Fanshawe
at Conestoga
Sat Oct 19
2:00 PM
Loyalist
at Durham
Algonquin - East Tournament #2
Sat Oct 19
2:30 PM
St. Lawrence
at Algonquin
Algonquin - East Tournament #2
Sat Oct 19
3:00 PM
Mohawk
at Lambton
Sat Oct 19
3:00 PM
Niagara
at St. Clair
Sat Oct 19
3:00 PM
Fleming
at Canadore
Sat Oct 19
3:00 PM
Centennial
at Loyalist
Sat Oct 19
3:00 PM
Mohawk
at Sheridan
Sat Oct 19
4:00 PM
Durham
at Algonquin
Sat Oct 19
5:00 PM
George Brown
at Seneca
Sat Oct 19
6:00 PM
Sheridan
at Canadore
Sat Oct 19
6:00 PM
Durham
at Algonquin
Sat Oct 19
6:00 PM
Niagara
at Cambrian
Sat Oct 19
6:00 PM
Fanshawe
at Conestoga
Sat Oct 19
7:00 PM
Algonquin
at La Cite
Sat Oct 19
7:00 PM
George Brown
at Seneca
Sat Oct 19
8:00 PM
Niagara
at Cambrian
Sat Oct 19
8:00 PM
Fanshawe
at Conestoga
Sun Oct 20
1:00 PM
Sault
at Canadore
Sun Oct 20
1:00 PM
Niagara
at Boreal
Sun Oct 20
1:00 PM
Durham
at La Cite
Sun Oct 20
3:00 PM
Niagara
at Boreal
Sun Oct 20
3:00 PM
Durham
at La Cite
Tue Oct 22
6:00 PM
Fanshawe
at Sheridan
Tue Oct 22
8:00 PM
Fanshawe
at Sheridan
Wed Oct 23
6:00 PM
Seneca
at George Brown
Wed Oct 23
8:00 PM
Seneca
at George Brown
Thu Oct 24
6:00 PM
Loyalist
at Durham
Thu Oct 24
8:00 PM
Loyalist
at Durham
Fri Oct 25
6:00 PM
Durham
at Algonquin
Fri Oct 25
6:00 PM
Centennial
at St. Lawrence
Fri Oct 25
6:00 PM
Redeemer
at Mohawk
Fri Oct 25
6:00 PM
Georgian
at Loyalist
Fri Oct 25
6:00 PM
Seneca
at Fleming
Fri Oct 25
6:00 PM
Canadore
at Georgian
Fri Oct 25
6:00 PM
La Cite
at Centennial
Fri Oct 25
8:00 PM
Durham
at Algonquin
Fri Oct 25
8:00 PM
Redeemer
at Mohawk
Fri Oct 25
8:00 PM
Centennial
at St. Lawrence
Fri Oct 25
8:00 PM
Georgian
at Loyalist
Fri Oct 25
8:00 PM
Canadore
at Georgian
Fri Oct 25
8:00 PM
Seneca
at Fleming
Fri Oct 25
8:00 PM
La Cite
at Centennial
Sat Oct 26
1:00 PM
Durham
at La Cite
Sat Oct 26
1:00 PM
Georgian
at St. Lawrence
Sat Oct 26
1:00 PM
Centennial
at Loyalist
Sat Oct 26
1:00 PM
Niagara
at Conestoga
Sat Oct 26
1:00 PM
La Cite
at George Brown
Sat Oct 26
2:00 PM
St. Clair
at Canadore
Sat Oct 26
2:00 PM
Cambrian
at St. Clair
Sat Oct 26
3:00 PM
Centennial
at Loyalist
Sat Oct 26
3:00 PM
Niagara
at Conestoga
Sat Oct 26
3:00 PM
Georgian
at St. Lawrence
Sat Oct 26
3:00 PM
La Cite
at George Brown
Sat Oct 26
4:00 PM
Sault
at Lambton
Sat Oct 26
4:00 PM
Cambrian
at St. Clair
Sat Oct 26
4:00 PM
Redeemer
at Mohawk
Sat Oct 26
4:00 PM
Algonquin
at Centennial
Sat Oct 26
6:00 PM
Fleming
at Algonquin
Sat Oct 26
6:00 PM
Algonquin
at Centennial
Sat Oct 26
6:00 PM
Redeemer
at Mohawk
Sat Oct 26
6:00 PM
Sault
at Lambton
Sat Oct 26
6:00 PM
Boreal
at Fanshawe
Sat Oct 26
8:00 PM
Boreal
at Fanshawe
Sun Oct 27
12:00 PM
Boreal
at St. Clair
Sun Oct 27
1:00 PM
Fleming
at La Cite
Sun Oct 27
1:00 PM
Sault
at Lambton
Sun Oct 27
1:00 PM
Sheridan
at Conestoga
Sun Oct 27
1:00 PM
Algonquin
at George Brown
Sun Oct 27
1:00 PM
Cambrian
at Fanshawe
Sun Oct 27
2:00 PM
Boreal
at St. Clair
Sun Oct 27
3:00 PM
Cambrian
at Fanshawe
Sun Oct 27
3:00 PM
Sheridan
at Conestoga
Sun Oct 27
3:00 PM
Algonquin
at George Brown
Sun Oct 27
3:00 PM
Sault
at Lambton
No Event
No Event
No Event
No Event
View Full Schedule

Athletes Of The Week