Scoreboard

No Event
No Event
No Event
Fri Oct 18
Final
89 Loyalist
69 at Fleming
Fri Oct 18
Final
0 George Brown
2 at Centennial
Forfeit due to ineligible player
Fri Oct 18
Final
85 Mohawk
93 at St. Clair
Fri Oct 18
Final
75 Niagara
84 at Lambton
Fri Oct 18
Final
71 U of T Mississauga
84 at Seneca
Fri Oct 18
Final
93 Georgian
85 at Durham
Fri Oct 18
Final
86 Humber
91 at Redeemer
Sat Oct 19
Final
97 Fanshawe
90 at Conestoga
Sat Oct 19
Final
98 Mohawk
96 at Lambton
Sat Oct 19
Final
65 Niagara
83 at St. Clair
Sat Oct 19
Final
95 Sheridan
70 at Canadore
Sat Oct 19
Final
89 Algonquin
94 at La Cite
Sun Oct 20
Final - OT
66 Sault
65 at Canadore
Tue Oct 22
Final
98 Fanshawe
110 at Sheridan
Wed Oct 23
Final
84 Seneca
101 at George Brown
Fri Oct 25
Final
85 Durham
78 at Algonquin
Fri Oct 25
Final
93 Redeemer
88 at Mohawk
Fri Oct 25
Final
70 Centennial
72 at St. Lawrence
Fri Oct 25
Final
71 Georgian
106 at Loyalist
Sat Oct 26
Final
72 Durham
79 at La Cite
Sat Oct 26
Final
94 St. Clair
74 at Canadore
Sat Oct 26
Final
85 Centennial
103 at Loyalist
Sat Oct 26
Final
93 Niagara
53 at Conestoga
Sat Oct 26
Final
53 Georgian
43 at St. Lawrence
Sat Oct 26
Final
74 Sault
95 at Lambton
Sat Oct 26
Final
78 Fleming
110 at Algonquin
Sun Oct 27
Final
63 Fleming
74 at La Cite
Sun Oct 27
Final
59 Sault
77 at Lambton
Tue Oct 29
Final
82 Humber
85 at Sheridan
Tue Oct 29
Final
85 Conestoga
95 at Redeemer
Wed Oct 30
Final
91 George Brown
70 at U of T Mississauga
Wed Oct 30
Final
82 St. Clair
79 at Fanshawe
Fri Nov 01
Final
57 La Cite
77 at Centennial
Fri Nov 01
Final
75 Algonquin
76 at Georgian
Fri Nov 01
Final - OT
96 Lambton
100 at Redeemer
Fri Nov 01
Final
84 Sheridan
81 at Niagara
Fri Nov 01
Final
85 St. Lawrence
89 at Durham
Fri Nov 01
Final
64 Loyalist
78 at Seneca
Sat Nov 02
Final
79 La Cite
85 at Georgian
Sat Nov 02
Final
65 St. Lawrence
80 at Seneca
Sat Nov 02
Final
80 Humber
82 at Mohawk
Sat Nov 02
Final
60 Algonquin
85 at Centennial
Sat Nov 02
Final
75 Canadore
88 at Fanshawe
Sun Nov 03
Final
79 Fleming
122 at U of T Mississauga
Sun Nov 03
Final
81 Canadore
88 at Conestoga
Tue Nov 05
Final - OT
87 Durham
91 at Loyalist
Tue Nov 05
Final
91 St. Clair
85 at Lambton
Wed Nov 06
Final
64 Fleming
105 at George Brown
Wed Nov 06
Final
94 Fanshawe
88 at Humber
Thu Nov 07
Final
55 Mohawk
77 at Niagara
Fri Nov 08
Final
81 Seneca
65 at Georgian
Fri Nov 08
Final
69 Loyalist
64 at St. Lawrence
Sat Nov 09
Final
87 Centennial
65 at Fleming
Sat Nov 09
Final
84 Redeemer
106 at Fanshawe
Sat Nov 09
Final
54 Canadore
69 at Humber
Sat Nov 09
Final
100 Lambton
99 at Sheridan
Sat Nov 09
Final
70 U of T Mississauga
88 at Algonquin
Sat Nov 09
Final
73 Conestoga
69 at Sault
Sat Nov 09
Final
66 Durham
78 at George Brown
St. James Campus
Sun Nov 10
Final
56 U of T Mississauga
90 at La Cite
Sun Nov 10
Final
67 Conestoga
57 at Sault
Tue Nov 12
Final
56 Fleming
87 at Durham
Tue Nov 12
Final
74 Centennial
81 at Seneca
Wed Nov 13
Final
83 George Brown
77 at Georgian
Wed Nov 13
Final
86 Sheridan
83 at Redeemer
Wed Nov 13
Final
90 Lambton
96 at Fanshawe
Thu Nov 14
Final - OT
95 Humber
88 at Niagara
Fri Nov 15
Final
79 Fleming
95 at Seneca
Fri Nov 15
Final
75 La Cite
94 at Loyalist
Fri Nov 15
Final
66 Algonquin
83 at St. Lawrence
Sat Nov 16
Final
80 La Cite
84 at St. Lawrence
Sat Nov 16
Final
90 Fanshawe
83 at Mohawk
Sat Nov 16
Final
80 Sheridan
77 at Conestoga
Sat Nov 16
Final
82 Algonquin
106 at Loyalist
Sat Nov 16
Final
66 Lambton
62 at Canadore
Sat Nov 16
Final - OT
99 Sault
105 at St. Clair
Sun Nov 17
Final
64 Sault
116 at St. Clair
Sun Nov 17
Final
83 Centennial
90 at U of T Mississauga
Wed Nov 20
Final
71 Durham
84 at Centennial
Wed Nov 20
Final - OT
86 U of T Mississauga
89 at Georgian
Thu Nov 21
Final
71 Niagara
79 at Redeemer
Fri Nov 22
Final
95 Mohawk
91 at Conestoga
Fri Nov 22
Final
108 Seneca
91 at Algonquin
Sat Nov 23
Final
89 Seneca
82 at La Cite
Sat Nov 23
Final
75 Georgian
72 at Fleming
Sat Nov 23
Final
87 Lambton
102 at Humber
Sat Nov 23
Final
61 Loyalist
84 at George Brown
Sat Nov 23
Final
68 Canadore
110 at Redeemer
Sat Nov 23
Final
76 St. Lawrence
80 at U of T Mississauga
Sat Nov 23
Final
79 St. Clair
112 at Sheridan
Sat Nov 23
Final
82 Fanshawe
69 at Sault
Sun Nov 24
Final
57 Canadore
78 at Niagara
Sun Nov 24
Final
74 Fanshawe
59 at Sault
Sun Nov 24
Final
89 St. Lawrence
103 at George Brown
Sun Nov 24
Final
89 St. Clair
107 at Humber
Tue Nov 26
Final
72 U of T Mississauga
54 at Durham
Wed Nov 27
Final
48 Georgian
75 at Centennial
Thu Nov 28
Final
99 Sheridan
100 at Mohawk
Fri Nov 29
Final
105 St. Lawrence
63 at Fleming
Fri Nov 29
Final
84 Niagara
87 at Fanshawe
Fri Nov 29
Final
81 Redeemer
85 at St. Clair
Fri Nov 29
Final
83 Conestoga
79 at Lambton
Fri Nov 29
Final
93 Seneca
38 at Durham
Sat Nov 30
Final
98 Mohawk
85 at Canadore
Sat Nov 30
Final
88 Conestoga
99 at St. Clair
Sat Nov 30
Final
88 Loyalist
70 at U of T Mississauga
Sat Nov 30
Final
105 George Brown
66 at Algonquin
Sat Nov 30
Final
105 Humber
73 at Sault
Sun Dec 01
Final
87 George Brown
54 at La Cite
Sun Dec 01
Final
96 Humber
60 at Sault
Thu Dec 05
Final
86 Conestoga
105 at Humber
Fri Jan 10
6:00 PM
Conestoga
at Niagara
Fri Jan 10
7:00 PM
Fleming
at Georgian
Fri Jan 10
7:00 PM
La Cite
at Algonquin
Fri Jan 10
8:00 PM
Redeemer
at Lambton
Fri Jan 10
8:00 PM
Centennial
at George Brown
Fri Jan 10
8:00 PM
Mohawk
at Sheridan
Sat Jan 11
3:00 PM
Seneca
at U of T Mississauga
Sat Jan 11
6:00 PM
Humber
at Canadore
Tue Jan 14
8:00 PM
Loyalist
at Durham
Tue Jan 14
8:00 PM
Niagara
at Sheridan
Wed Jan 15
8:00 PM
Lambton
at Mohawk
Fri Jan 17
7:00 PM
George Brown
at Fleming
Fri Jan 17
8:00 PM
Fanshawe
at St. Clair
Fri Jan 17
8:00 PM
St. Lawrence
at Centennial
Fri Jan 17
8:00 PM
Loyalist
at Georgian
Fri Jan 17
8:00 PM
Sault
at Redeemer
Sat Jan 18
3:00 PM
St. Lawrence
at Georgian
Sat Jan 18
3:00 PM
Humber
at Conestoga
Sat Jan 18
3:00 PM
Sault
at Redeemer
Sat Jan 18
3:00 PM
La Cite
at U of T Mississauga
Sat Jan 18
6:00 PM
Canadore
at Mohawk
Sat Jan 18
6:00 PM
Algonquin
at Seneca
Sun Jan 19
1:00 PM
Canadore
at Sheridan
Sun Jan 19
3:00 PM
Algonquin
at U of T Mississauga
Tue Jan 21
8:00 PM
George Brown
at Durham
Wed Jan 22
8:00 PM
Mohawk
at Humber
Wed Jan 22
8:00 PM
Fanshawe
at Redeemer
Fri Jan 24
6:00 PM
Fleming
at St. Lawrence
Fri Jan 24
8:00 PM
U of T Mississauga
at George Brown
Fri Jan 24
8:00 PM
Durham
at Georgian
Fri Jan 24
8:00 PM
Seneca
at Loyalist
Sat Jan 25
1:00 PM
Fleming
at Loyalist
Sat Jan 25
3:00 PM
Seneca
at St. Lawrence
Sat Jan 25
4:00 PM
Lambton
at Niagara
Sat Jan 25
5:00 PM
Conestoga
at Canadore
Sat Jan 25
6:00 PM
Centennial
at Algonquin
Sat Jan 25
6:00 PM
St. Clair
at Mohawk
Sat Jan 25
7:00 PM
Humber
at Fanshawe
FALCONS FEST
Sat Jan 25
8:00 PM
Sheridan
at Sault
Sun Jan 26
1:00 PM
Centennial
at La Cite
Sun Jan 26
3:00 PM
Sheridan
at Sault
Sun Jan 26
3:00 PM
St. Clair
at Niagara
Wed Jan 29
8:00 PM
Fanshawe
at Lambton
Wed Jan 29
8:00 PM
Durham
at St. Lawrence
Thu Jan 30
7:00 PM
U of T Mississauga
at Fleming
Thu Jan 30
8:00 PM
Redeemer
at Conestoga
Thu Jan 30
8:00 PM
Niagara
at Humber
Fri Jan 31
7:00 PM
La Cite
at Seneca
Fri Jan 31
8:00 PM
Algonquin
at George Brown
Fri Jan 31
8:00 PM
Loyalist
at Centennial
Sat Feb 01
1:00 PM
Canadore
at Sault
Sat Feb 01
2:00 PM
La Cite
at George Brown
Sat Feb 01
3:00 PM
Fanshawe
at Niagara
Sat Feb 01
6:00 PM
Redeemer
at Sheridan
Sun Feb 02
3:00 PM
Georgian
at U of T Mississauga
Tue Feb 04
7:00 PM
Fleming
at Centennial
Tue Feb 04
8:00 PM
Durham
at Seneca
King Campus
Wed Feb 05
8:00 PM
Lambton
at St. Clair
Thu Feb 06
8:00 PM
Sheridan
at Fanshawe
Thu Feb 06
8:00 PM
Conestoga
at Mohawk
Thu Feb 06
8:00 PM
Redeemer
at Humber
Fri Feb 07
8:00 PM
U of T Mississauga
at Loyalist
Fri Feb 07
8:00 PM
Centennial
at Durham
Fri Feb 07
8:00 PM
George Brown
at St. Lawrence
Sat Feb 08
1:00 PM
Seneca
at Fleming
Sat Feb 08
2:00 PM
Canadore
at St. Clair
Sat Feb 08
3:00 PM
Conestoga
at Sheridan
Sat Feb 08
3:00 PM
U of T Mississauga
at St. Lawrence
Sat Feb 08
3:00 PM
George Brown
at Loyalist
Sat Feb 08
6:00 PM
Georgian
at Algonquin
Sat Feb 08
8:00 PM
Mohawk
at Redeemer
Sat Feb 08
8:00 PM
Sault
at Niagara
Sun Feb 09
1:00 PM
Georgian
at La Cite
Sun Feb 09
1:00 PM
Canadore
at Lambton
Sun Feb 09
3:00 PM
Sault
at Niagara
Fri Feb 14
7:00 PM
La Cite
at Fleming
Fri Feb 14
8:00 PM
Algonquin
at Durham
Fri Feb 14
8:00 PM
Centennial
at Georgian
Fri Feb 14
8:00 PM
George Brown
at Seneca
Fri Feb 14
8:00 PM
St. Lawrence
at Loyalist
Sat Feb 15
3:00 PM
La Cite
at Durham
Sat Feb 15
3:00 PM
Conestoga
at Fanshawe
Sat Feb 15
3:00 PM
Algonquin
at Fleming
Sat Feb 15
3:00 PM
Redeemer
at Canadore
Sat Feb 15
4:00 PM
Humber
at Lambton
Sat Feb 15
6:00 PM
Sheridan
at St. Clair
Sat Feb 15
8:00 PM
Mohawk
at Sault
Sun Feb 16
1:00 PM
Niagara
at Canadore
Sun Feb 16
3:00 PM
Mohawk
at Sault
Sun Feb 16
3:00 PM
Humber
at St. Clair
Sun Feb 16
3:00 PM
Sheridan
at Lambton
Tue Feb 18
8:00 PM
Georgian
at Seneca
Tue Feb 18
8:00 PM
U of T Mississauga
at Centennial
Wed Feb 19
2:00 PM
Redeemer
at Niagara
Wed Feb 19
7:00 PM
Durham
at Fleming
Thu Feb 20
8:00 PM
Mohawk
at Fanshawe
Thu Feb 20
8:00 PM
Sheridan
at Humber
Fri Feb 21
8:00 PM
Georgian
at George Brown
Fri Feb 21
8:00 PM
Seneca
at Centennial
Fri Feb 21
8:00 PM
St. Lawrence
at Algonquin
Sat Feb 22
3:00 PM
Niagara
at Mohawk
Sat Feb 22
3:00 PM
St. Lawrence
at La Cite
Sat Feb 22
3:00 PM
Lambton
at Conestoga
Sat Feb 22
5:00 PM
Fanshawe
at Canadore
Sat Feb 22
5:00 PM
St. Clair
at Redeemer
Sat Feb 22
6:00 PM
Loyalist
at Algonquin
Sun Feb 23
1:00 PM
Loyalist
at La Cite
Sun Feb 23
3:00 PM
St. Clair
at Conestoga
Sun Feb 23
3:00 PM
Durham
at U of T Mississauga
No Event
No Event
No Event
No Event
View Full Schedule